Goldstar Servis

Goldstar Servisi

Sorunsuz buzdolabı onarımı için iyi bir teknik servis için Goldstar Servisi uzun yıllar önce kurulmuş kurumsal bir firmadır.Uzun yıllardan bu yana sebatla çalışmalarını sürdüren teknik servis firmamız Goldstar marka tüm Buzdolabı modellerine teknik destek sağlamaktadır.Uzman ve güleryüzlü ekibi ile Buzdolabı teknik destek hizmetini sürdüren firmamız klimalarınızda bakım onarım arıza tespiti benzer biçimde işlemleri layıkıyla yerine getirebilmekte ve tüm İstanbul'da Buzdolabı teknik desteği sağlamaktadır.Boschmerkezli çalışan Goldstar Buzdolabı Servisi sunduğu avantaj ve seçenekleri ile müşterilerine kendini ispat ettirmiş ve sektörde adından söz ettirmiştir.Goldstar Buzdolabı Servisi bugün 30 ilçeye tüm Goldstar marka Buzdolabı modellerine Goldstar Servisi bünyesinde teknik sorunlarını gidermektedir.Goldstar Servisi bugün siz değerli Boschhalkına 0216 469 34 35 'no lu çağrı merkezi numarası ile hizmet vermekte uygun fiyat ile kaliteyi tek çatı altında buluşturmaktadır.Eğer sizde Goldstar Klimanızın teknik desteğe ihtiyacı bulunduğunu düşünüyorsanız çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilir en kısa sürede Goldstar Buzdolabı Servisinden servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Goldstar Buzdolabı Servisi

Goldstar markası bugün global bir marka olup tüm İstanbul'da hizmetlerini sürdürmeye geçindiren bir markadır.Goldstar Servisi marka cihazların tümüne teknik destek sağlamak amacı ile kurulmuş Goldstar Servisi bugün 4 platformda çalışmalarını sürdürmektedir.Buzdolabı,Çamaşır Makinesi,Bulaşık Makinesi,Fırın gibi başlıca ürünlere teknik servis hizmeti sunan firmamız bugün başarılı çalışmalarıyla sektörde adından söz ettirmekte ve istatiksel bilgilere göre her geçen gün başarı çıtasını yükselterek kurumsallığın verdiği özgüvenle sizlere hizmetlerini sürdürmektedir.Eğer sizde Goldstar marka cihazınızda mesele yaşıyor ve montaj demontaj işlemlerini yaptırmayı düşünüyorsanız bu kapsamda size yardımcı olacak Goldstar Servisi'ni arayabilir ve ürününüzün sorunu veya işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.Bizler Goldstar Servisi olarak siz değerli müşterilerimizin telefonlarını bekliyor olacağız. Ataşehir - Maltepe - Pendik - Sancaktepe - Sultanbeyli - Ümraniye - Üsküdar - Beykoz - Çengelköy -Çekmeköy - Kadıköy - Kavacık - Acarkent - Şile - Ömerli - Kartal - Küçükyalı - Dragos - Dudullu - Erenköy - Bostancı - Olabildiğince sorunsuz servis alabileceğiniz teknik servis için profesyonel desteklerle sizlere en iyi servisi sunmayı seviyoruz.

Etiler - Ortaköy - Bebek - Şişli - Akatlar - Beşiktaş - Sarıyer - Emirgan - Zekeriyaköy - sol taraftaki avrupa yakasınında yazdığımız bölgeleri dahil her bölgesine etkili servisleri ileterek sizleri arızalanan ankastre goldstar ürünlerinizden kurtaralım sorunsuz bir servis hizmeti için çekinmeden aramanızı tavsiye ederim.

Goldstar Servis

Bu alanda en iyi teknik servis uzman ekilerimiz olabildiğince zamanında servis alabileceğiniz ustalarımızla zamanında ve yerinde onarım yapan firmamız goldstar servis sizlere teknik destekler sunmaktadır.

İstanbul Goldstar Servisi


Goldstar kaliteli beyaz eşya markalarından olup, bünyesinde barındırdığı ürünleri en kaliteli şekilde üreterek siz müşterilerine sunmaktadır. Yakından takip ettiği teknoloji ile yeniliklere yakın ürünleri yapmaktadır. Ürünlerini oldukça uygun fiyatlar ile sizlere sunarken kalite ve uygun fiyat bir arada bulundurmaktadır. Aynı zaman da satın aldığınız ürünler garanti kapsamında olup, garanti süresi bitmeden oluşan her arıza anın da ücretsiz olarak Goldstar servisinden yararlanma imkânı sunmaktadır. Goldstar servisi sizlere kaliteli hizmet sunmakta olup, güler yüzlü bir ekip barındırmaktadır. Ekip de yer alan çalışanlar alanın da eğitimli olup, kalıcı ve çözüm odaklı olarak sizleri ziyaret etmektedir. Geçici çözümler onların işi olmadığı gibi kalıcı ve güvenilir bir iş sunmaktadır.

2007 - 2017 goldstar Servis hizmeti sunuyoruz bu marka ile ilgili firmamız özel servisdir