Siemens Servis

siemens yetkili servisi
İstanbul Siemens servisi, Türkiye'de bir çok noktada hizmet veriyoruz. Genel merkez servisi olarak tüm Siemens ürünlerinizin bakım, onarım ve montajını yapmaktayız. 0216 469 34 35 numaralı telefondan haftanın 7 günü 24 saat 08:30 - 22:00 saatleri arasında direkt Siemens Çağrı Merkezi çalışanlamış olurımız ile görüşerek yahut bu saatler haricinde telesekreter sistemimize iletiınızı bırakarak bizlere ulaşabilirsiniz.Firmamız verdiği servis hizmetleri ile alan kişi memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir. Bu bağlamdan yola çıkan ekibimiz ihtiyacınızda yanınızdadır. 1 yıl servis garantisi verilir.Siemens Servis 1 yıl içinde değişimi gerçekleşmiş parçada herhangi bir arıza oluştuğunda hiçbir ücret ödemeden değişimi gerçekleşmektedir Müşterilerimizin ilk başlarda bizi tercih etmelerinin sebebi işimizi yaparken kaliteden ödün vermememiz, uzman profesyonel kadromuz, personelimiz, çalışanlarımız, uygun tutarlarımız, % 100 müşteri memnuniyeti ilkemizden ödün vermememizdir.

Siemens Ankastre Servisi

Evinizde ya da işyerinizde karşılaşacağınız teknik sorunlarda Siemens beyaz eşya servis 'imizi arayarak hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Kıymetli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz 7/24 kesintisiz olarak devam ederken, acil ihtiyaçlarınızı çözmek için de Siemens servis olarak ekstra çaba sarf ederiz. Cihazlarınızın %100 verimle çalışabilmesi ve yaşamınızın tertipli bir şekilde devam edebilmesi için verdiğimiz hizmetlerle hayatınıza değer katarız. İhtiyacınız olan bakım, yedek parça, aksesuar talebi, montaj yada onarımlar için ekiplerimizden destek alabilirsiniz. İstanbulda 'de bir çok bölgede Siemens servisi, Siemens özel servisi noktaları bulunmaktadır. Bizler genel merkez servisi olarak bir tek istanbul bölgesinde bir çok ilçeye Siemens beyaz eşya servisi olarak en iyi şekilde hizmet götürmekteyiz. Uzman ve alanında eğitimli ustalaşmış hizmet veren ekiplerimiz, alan kişi memnuniyeti odaklı çalışmalar yaparlar. Bütçe dostu tutarlarımız ile sunduğumuz kaliteli hizmet sektörde fark yaratmamızı sağlamaktadır. Ataşehir - Maltepe - Pendik - Sancaktepe - Sultanbeyli - Ümraniye - Üsküdar - Beykoz - Çengelköy -Çekmeköy - Kadıköy - Kavacık - Acarkent - Şile - Ömerli - Kartal - Küçükyalı - Dragos - Dudullu - Erenköy - Bostancı - Siemens Ankastre Servisi
Siemens Ankastre Servisi ihtiyacınız halinde sorunlara çözüm odaklı yaklaşımlar göstererek iş bitirici hizmetler verir. Siemens servis sonunda farklı ödeme seçeneklerini kullanarak kolay, güvenilir ve hızlı bir halde ücretinizi ödeyebilirsiniz. Kullandığınız klimalar yahut kombiler hayatınıza konfor katarken düzenli bakımlarının yapılmaması halinde ciddi masraflar çıkararak başınızı ağrıtabilirler. Montaj ya da ilk kullanım öncesi servisimize birden fazla ihtiyacınız olabilir. Bu aşamada sorunsuz çözümlerle işinizi doğru ve eksiksiz bir halde tamamlayabilmek için elimizden geleni yaparız. Ekiplerimiz sektörde kendini kanıtlamıştır ve güvenilirliğimiz ile tanınırız. İç aksamları son derece kırılgan olan cihazlarınız için gerekli duyarlı bakım yada onarım için bizi dilediğiniz vakit arayabilirsiniz. Aksesuar niteliğindeki ürünlerin temini ve ev adresinize tesliminde de ekiplerimiz müşterilerinin yanındadır. Müşterilerimiz çağrı merkezimizi arayarak hizmet talebinde bulunabilecekleri şeklinde, online olarak da başvuru yapabilirler. Bazı küçük kullanım hatalarında telefon ile de hizmet vererek kullanıcılarımızı doğru yönlendiririz.

Etiler - Ortaköy - Bebek - Şişli - Akatlar - Beşiktaş - Sarıyer - Emirgan - Zekeriyaköy - sol taraftaki avrupa yakasınında yazdığımız bölgeleri dahil her bölgesine etkili servisleri ileterek sizleri arızalanan ankastre siemens ürünlerinizden kurtaralım sorunsuz bir servis hizmeti için çekinmeden aramanızı tavsiye ederim.

Siemens Servisi

Hızlı ve ekonominin adresi siemens uzmanı işinin ehili ve işinin arkasında bir siemens servisi için en güvenilir adres olmak için çok mücadele ettik zamanında ve güvenilir bir teknik servis için bizlere ulaşabilirsiniz uzman ekiplerle sizlerleyiz.

İstanbul Siemens Servisi


Müşterilerine her süre çağdaş hizmetler sunan İstanbul Siemens servisi üstün seviyelerdeki ekipmanları ile kaliteli hizmetler sunar. Uygun fiyat politikamız ile sizi korurken cebinizi de koruma altına alırız. Ekiplerimiz önce ihtiyacın ne olduğunu doğru tespit eder ve ardından da yapması ihtiyaç duyulan işlemlere geçer. Eğitimli ve sertifikalı elemanlarımızın her biri kendi alanında uzmandır. Geniş araç filomuz ile en hızlı hizmet sağlamak için çalışırken güler yüzlü yaklaşımlarımız ile de beğeni toplarız. Kesintisiz olarak verdiğimiz hizmetlerimizde acil durumlara her süre için öncelik veririz.

2007 - 2017 siemens Servis hizmeti sunuyoruz bu marka ile ilgili firmamız özel servisdir