Subzero Servis

Yabancı markalara nedense daha çok aşırı güveniyoruz ve kalite bakımından en azından yerli markalara göre çok aşırı daha uzun ömürlü hizmet sunuyorlar. Subzero, bu markalardan birisi ve bizler de uzun yıllardır bu marka için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Subzero servisi firmasından sizler de hizmet alarak ürünlerinizin sorunlarını ortadan kaldırabilir ve uzun zaman kafanız ağrımadan teknolojiden hizmet alabilirsiniz. Subzero servis firmasının en büyük niteliği teknik destek hizmetleri ile beraber garantili servis hizmeti sunuyor olmasıdır. Bu bir imtiyaz mı diye soracak olanlar olabilmektedir lakin emin olun garantili hizmet sağlayan çok aşırı az sayıda şirket var ve bu sebepten dolayı bize göre en ciddi ayrıcalıklardan bir tanesidir. değişik olduğumuzu düşünüyor ve bu konu ile ilgili kendimize güveniyoruz. Kalitenin yükselen değeri olarak bir marka çalışması yapıyor ve bu noktada Subzero servis markasından da yardım alıyoruz. Büyük markaların desteği ile yola çıkmak her zaman için daha kolay değil çünkü aldığınız sorumluluk çok büyük ve bu sorumluluğun altından kalkamadığınız takdirde her geçen gün biraz daha dibe batıyorsunuz. Yaptığımız çalışmalar takip altında, bu da kaliteyi hiç bir zaman düşürmüyor ve kontroller ile beraber daha iyi noktalara geliyoruz. Subzero markasına güvenen her müşterimizi servis hizmetlerinde yalnız bırakmıyor ve onların güvenlerini de hiç bir şekilde yıkmıyoruz. Kaliteyi ucuza satın almak isteyenlerin adresi olduğumuzu biliyor ve fiyatlarda hiç bir şekilde oynama yapmıyoruz. Bize güvenen müşterilerimizi yarı yolda bırakmamak adına çalışmalarımız devam ediyor ve şayet dilerseniz bilgisayar başından bugüne kadar firmamızın neler yaptığını sizler de takip edebilirsiniz. Daha iyisine sahip olmak ve uzun ömürlü alternatifler ile sorunsuzca bir biçimde yolunuza devam etmek adına iletişim numaralarımızdan bizleri rahatsız edebilirsiniz.

Subzero Servisi

 

SUB-ZERO BUZDOLABI SERVISI

Subzero Servis Merkezi - Subzero Bakım Montaj arıza Servisi 1994 yılında kurulan, istanbul’un Anadolu ve Avrupa yakasında Subzero servisi şekilde hizmet veren firmamız 3 araçtan oluşan filosu, sahasında uzmanlaşmış teknik ekipleri ve yardımcı personelleri ile Anadolu ve avrupa yakası başta olmak üzere istanbul’un bütün semtlerine siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermektedir. Subzero servisi, kullanıcılarımız için en iyi ve en kaliteli hizmeti vizyon durumuna getirmiş olan kuruluşumuz misyonunu da bu doğrultuda geliştirerek müşteri memnuniyetine özen gösteriyor. Sağlamış olduğumuz Subzero servis hizmetlerimizde cihazlarınızın arıza, bakımı, montaj hakkında yılların tecrübesini en son teknolojileri kullanarak sizlere en çok ve en kaliteli hizmeti vermekte olup, uzun yıllar kullanabileceğiniz cihazlarınızın arıza durumlarında garantili ve kesin çözüm ilkesinden şaşmamaktır. Servis Home Servis hizmeti meselesinde sizlere destek verici Subzero servisi teknik arkadaşlarımız teknolojik alt bina ile karşılaştığı her durumda neticeye kati çözüm yöntemlerini kullanarak sizlerin bütün problemlerinde destek vermeye devam etmektedir.

Ataşehir - Maltepe - Pendik - Sancaktepe - Sultanbeyli - Ümraniye - Üsküdar - Beykoz - Çengelköy -Çekmeköy - Kadıköy - Kavacık - Acarkent - Şile - Ömerli - Kartal - Küçükyalı - Dragos - Dudullu - Erenköy - Bostancı - gibi bölgere hizmetler sunarak sizlerin ürünlerinizi yani subzero  buzdolaplarınızı tamir ediyoruz.

Bütün Subzero servis ekiplerimiz stoktaki yedek parçalarımızı uzaktan takip edebilir, ve sistemden ürünü ayırabilir, böylelikle sizlere bozukluk teşhis için gelen teknik ekipler, yedek parça olup olmadığını ve cihazınızın sorunlarının ne zaman ortadan kalkacağını o an söyleyebilmektedir. Servis Home AyrıcalıklarıHer geçen gün bilinçsiz ve lüzumlu ekipmanları var olmayan özel servislerin cihazlara müdahalesi çok aşırı zor ve kullanıcı açısından riskli bir hal içermektedir. Ellerinden hususi olarak imal edilmekte olan ve programlanan test aletleri olmadan kullanılan şuursuz tanı, bakım ve onarımlar sağlıklı sonuçlar vermeyecektir. Bu durum da süre zaman müşteri için büyük problemler yaratacak boyutlarda sonuçlar doğurabilmektedir.

Etiler - Ortaköy - Bebek - Şişli - Akatlar - Beşiktaş - Sarıyer - Emirgan - Zekeriyaköy - ve tüm anadolu yakası için arayıp servis randevusu alabilirsiniz sizlere en güvenilir servisi OLMAK BİZİ ONURLANDIRIYOR

2007 - 2015 subzero Servis hizmeti sunuyoruz bu marka ile ilgili firmamız özel servisdir