Teka Servisi


2007 yılından bu yana hizmet vermekte olan Servis Asia ailesi olarak Teka Servisi hizmetiyle karşınızdayız. 10 yılı aşkın deneyimlerimiz ve uzman kadromuz ile tüm Teka ürün hizmetlerini size sunmayı amaçlıyoruz. Sizlere teknik servis, bakım, orijinal para gibi birçok imkanı sunan firmamız aynı zamanda bu hizmetleri uygun fiyatlarla sunmayı da amaçlamaktadır. Servis Asia olarak Teka ürünlerinizde meydana gelen hasarlara uzman ekiplerimiz tarafından müdahale edilmektedir. Orijinal parçalarla değişimi sağlanan ürününüz garantili bir şekilde yapılmaktadır. Kurulum ve bakım hizmetleri de veren firmamızın önceliği siz müşterilerimizsiniz. En iyi hizmeti sunabilmek adına sizlere sunulan tüm hizmetlerimizi profesyonel ekiplerimiz tarafından gerçekleştirmekteyiz. Teka ürünlerinize teknik servis hizmetinin yanında kurulum, bakım, tamir gibi hizmetler de sunmaktayız. Teka ürününüzün emin ellerde olmasını istiyorsanız biz hizmetinizdeyiz. Tüm bu hizmetleri uzman ekibimiz aracılığıyla gerçekleştirirken sizlere de en uygun fiyatları vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Müşterilerimize tüm bu imkanların yanında iyi hizmet anlayışı götürmeyi kendimize bir görev biliyoruz. Teka servisi ihtiyaçlarınızda sizlerin hizmetindeyiz.

teka servisi

 

Teka Ankastre Servisi

Konusunda ileri tecrübeli personellerimizle sizlerin teka servis ihtiyacı için çalışmaktayız uzman personellerle yerinde profesyonel servis için hemen bizi arayın hatta sizlere hizmet vereceğimiz bölgeleri aşağıda sıraladık Ataşehir - Maltepe - Pendik - Sancaktepe - Sultanbeyli - Ümraniye - Üsküdar - Beykoz - Çengelköy -Çekmeköy - Kadıköy - Kavacık - Acarkent - Şile - Ömerli - Kartal - Küçükyalı - Dragos - Dudullu - Erenköy - Bostancı - ve bu ilçelerdeki hizmetler için bizler sizlere iyi hizmetler sunmaktayız hemen bizi arayın.İstanbul avrupa yakasındada bazı bölgeler için teka servisi hizmetleri sunmaktayız olabildiğince iyi bir personel yapısıyla sizlere uzman teknik ekiplerimizin hizmetlerini sunalım

Etiler - Ortaköy - Bebek - Şişli - Akatlar - Beşiktaş - Sarıyer - Emirgan - Zekeriyaköy - ve tüm istanbula teka servisi için çaba harcamaktayız yerinde iyibir teka servis hizmeti için doğru firmayız.

teka servis

iyibir firma olmanın avantajını siz değerli müşterilerimize iletmenin en mutlu personelleri olarak hizmet aşkımızla konusunda lider olmanın keyfini yaşamak bizleri mutlu ediyor teka servis için bizleri herzaman arayabilirsiniz 7 gün iletişimden uzak kalmayın 24 saatte açığız.

Teka Teknik Servis

Yerinde servis hizmeti veren firma oldukça az genellikle servislerin çoğunlu adresinizden alıp atelyede onarım hizmetleri sunuyor ama firmamız için bu durum geçerli değil firmamızın ehil personelleri teka teknik servis bilinci ve eğitimlerinden geçerek yerinde müdehale etmeyi iyi bilirler,bu orada teka ankastre olarakta sizlerin en isteklerine mükemmel çözümler sunmak için var oluyor sizler bizlere zamanında bir servis isterseniz sorunsuz sonuçlandırarak ev aletlerinize profesyonel servisler sunmaktadır gelin bu profesyonel teknik desteğin keyfini yaşayın.

2007 - 2017 teka Servis hizmeti sunuyoruz bu marka ile ilgili firmamız özel servisdir