Vestel Servis

vestel servis
Hiç kuşkusuz İstanbul’un en güzel yerlerinden birisi İstanbul’dır. Bu güzelliğe güzellik katan ise evlerinizdeki Vestel marka beyaz eşya ürünleridir. Tercih etmeniz sağlam ve kaliteli olmasından dolayı aynı zamanda bir kere almışken uzun yıllar kullanmak mantığı ile tercihinizi Vestel markadan yana kullanıyorsunuzdur. Bazen hiç istenmeyen durumlar karşısında mağdur olabiliyorsunuz. Bu mağduriyetleri gidermek adına Vestel servisi olarak sizlere hizmet vermeyi uzun yıllardır sürdürüyoruz.

İstanbul Vestel Beyaz Eşya Servisi

Ekonomik ve profesyonel Vestel Beyaz Eşya servisi olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız bir gerçektir. Ürünlerinizdeki arızalarda hızlı bir aksiyon almanız için bizi tercih edebilirsiniz. Orijinal parça kullanarak, tam 1 yıl garanti veren firmamız sizin tüm Vestel beyaz eşyalarınız ile ilgili sorunları ortadan kaldırmak için varlığını devam ettirmektedir. Amacımız müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek, En seçkin markalardan birisi olan Vestel’in gerçekten kaliteli olduğunu anlatmaktır.Ataşehir - Maltepe - Pendik - Sancaktepe - Sultanbeyli - Ümraniye - Üsküdar - Beykoz - Çengelköy -Çekmeköy - Kadıköy - Kavacık - Acarkent - Şile - Ömerli - Kartal - Küçükyalı - Dragos - Dudullu - Erenköy - Bostancı - bölgelerin tümüne orjinal parçalarla anında müdehaleli deneyimli ekip çalışanları ile servisler iletmekteyiz.Etiler - Ortaköy - Bebek - Şişli - Akatlar - Beşiktaş - Sarıyer - Emirgan - Zekeriyaköy - Anadolu yada avrupa yakası fark etmez biz heryerdeyiz.

vestel Servisi

Ülkemizin gururu vestelin hızlı ve özel servisi olarak müşterilerimizin garantisi geçmiş ürünlerine hızlı testekler iletmekteyiz. şimdi aramanız yeterli

İstanbul Vestel Servisi


Anadolu Yakası’nın en popüler ilçelerinden biri olan İstanbul’da, Servis Asia olarak beyaz eşya tamir ve montaj çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu nedenle Vestel servisi ihtiyacı duyan vatandaşlarımıza hizmet vermekten onur duyuyoruz. 11 yıldır alanında uzman kadromuzla tamirat işlerinizi güven ve özenle gerçekleştiriyoruz. Makineleriniz için özveriyle seçtiğimiz kaliteli parçalar ile sorunlarınızı kökünden hallediyoruz. Hayatımızın vazgeçilmez parçaları olan ve büyük kolaylıklar sunan beyaz eşyalarda herhangi bir arıza gelmesi durumunda hayatımız allak bullak olabiliyor. Bu nedenle bu sorunu en makul fiyatla, en kalitelil ve en güvenilir şekilde çözebilmeniz için sizlere yardımcı oluyor, hak ettiğiniz hizmeti vermek için tüm gücümüzle çabalıyoruz. Sadece tamirat değil, montaj işleri için de firmamız Anadolu Yakası’nda büyük rağbet görmektedir. Eğer siz de beyaz eşyanızda meydana gelen teknik bir problemden muzdaripseniz ve Vestel servis arayışı içerisinde iseniz sitemiz üzerindeki iletişim formu ya da telefon numaraları aracılğıyla bizlere ulaşabilir, belirttiğiniz saatte kaliteli ve uygun fiyatlı bir hizmet alabilirsiniz.

2007 - 2017 vestel Servis hizmeti sunuyoruz bu marka ile ilgili firmamız özel servisdir